Wybierz swój model
Aby zapewnić prawidłowe informacje o zgodności należy wybrać model Hyundai, którego jesteś właścicielem lub wprowadzić numer VIN.
Lub proszę wpisać kod VIN*
*Jeżeli nie wpiszą Państwo numeru VIN, funkcja wyszukiwania wykorzysta domyślnie ostatni dostępny wynik modelu. JeżeIi znają już Państwo swój numer VIN, proszę wpisać go, aby upewnić się że rezultaty są poprawne i kompatybilne z modelem. Hyundai Service nie ponosi odpowiedzialności za dokładność rezultatów w przypadku, gdy nie wprowadzono numeru VIN.
*Należy pamiętać, że wyświetlane obrazy modelu mogą nie być zgodne ze specyfikacją lokalnego rynku. Dalsze informacje można uzyskać u autoryzowanego dealera marki Hyundai.
Jeżeli nie wpiszą Państwo numeru VIN, funkcja wyszukiwania wykorzysta domyślnie ostatni dostępny wynik modelu.

JeżeIi znają już Państwo swój numer VIN, proszę wpisać go, aby upewnić się że rezultaty są poprawne i kompatybilne z modelem.

Hyundai Motors Service nie ponosi odpowiedzialności za dokładność rezultatów w przypadku, gdy nie wprowadzono numeru VIN.

Uwaga - Jeżeli Państwa system Bluetooth był aktualizowany przez dystrybutora, bardzo ważne jest usunięcie z systemu Bluetooth pojazdu swoich sparowanych telefonów. Po usunięciu proszę ponowić proces parowania Bluetooth
Brak informacji o tym samochodzie